7bf15d9b-83cb-4501-9318-0ca33c9d2dc7

آموزشگاه موسیقی در قرچک

آموزش اصولی انواع ساز

آموزش گیتار

آموزش ویولن

آموزش پیانو

آموزش خوانندگی 

سلفژ و صداسازی

 

آموزش دف

آموزش تمبک

آموزش تار و سه تار

آموزش سنتور،

آموزش تئوری موسیقی

آموزش آهنگسازی

آموزش موسیقی کودک

آموزشگاه موسیقی جاوید در قرچک  با بهره گیری از اساتید برجسته دانشکده و کنسرواتوار موسیقی سعی در بهبود آموزش اصولی موسیقی در قرچک نموده است

 

فروش لوازم جانبی موسیقی

فروش انواع ساز

فروش لوازم جانبی موسیقی

کیبورد قابل حمل و 5 مورد از بهترین های آنها برای هنرجویان در قرچک

admin
03 آبان 1402
زمان مطالعه را وارد کنید دقیقه زمان برای مطالعه
امتیاز بدهید

آموزشگاه موسیقی جاوید

شرایط کلاسها

معرفی دوره ها

درباره ما

ارتباط با ما

داستانهای هنرجویی

کیبورد قابل حمل و 5 مورد از بهترین های آنها برای هنرجویان

 

کیبورد قابل حمل

این مقاله در آموزشگاه موسیقی در قرچک طراحی شده است.

کیبورد قابل حمل مناسب چه نوازندگانی است؟ قصد خرید یک کیبورد قابل حمل برای اجرا در خارج از منزل را دارید؟ از اینکه خانه خود را ترک می کنید اما نمی توانید پیانو خود را با خود ببرید احساس خوبی ندارد. یا شاید مثل خیلی های دیگر می خواهید در خانه پیانو بنوازید، اما جایی برای یک پیانوی آکوستیک بزرگ ندارید. خوشبختانه کیبوردهای الکترونیکی در دسترس هستند که بسیار قابل حمل و جمع و جور تولید شده اند و با این وجود هنوز هم عالی به نظر می رسند. ما در مورد بسیاری از آنها تحقیق کرده ایم و می خواهیم 5 مورد از بهترین های کیبورد قابل حمل امروز بازار را معرفی کنیم. اما پیش از آن، به نکاتی در مورد خرید این ساز اشاره می کنیم.

تا ادامه مطلب همراه آموزشگاه موسیقی جاوید باشید

نحوه انتخاب کیبورد پیانوی قابل حمل

شاید شما هم برای انتخاب از میان پیانوهای دیجیتال و کیبوردها کمی سردرگمی شوید. اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید که انتخاب یک کیبورد قابل حمل اساساً بر اساس سبک و جمع و جور بودن و همراه داشتن آن هنگام مسافرت است و یا فضای شما بسیار محدود است، باید معیاری هایی برای انتخاب داشته باشید. کیبورد قابل حمل معیارهای معینی برای عملکرد اصلی خود یعنی تولید موسیقی دارد و این شاید همان جایی است که باید شروع کنیم.

کیبورد قابل حمل و 5 مورد از بهترین های آنها برای هنرجویان در قرچک

کیبوردهای قابل حمل را در آموزشگاه موسیقی قرچک بشناسید

چه ویژگی هایی برای شما مهم است؟

قطعا آنچه برای یک نوازنده موسیقی پاپ یا الکترونیکی مهم است با انتظارات شخصی که آرزو دارد بصورت حرفه ای به عنوان یک پیانیست کلاسیک فعالیت کند متفاوت خواهد بود. به غیر از قابلیت حمل، این افراد وقتی برای خرید یک کیبورد قابل حمل می روند به دنبال ویژگی های مشابه نیستند. مجموعه ای از ویژگی ها وجود دارد که میزان سبک و جمع و جور بودن یک کیبورد را تعیین می کند. اینکه کیبورد انتخابی شما چقدر قابل حمل باشد، به این بستگی دارد که شما آماده صرف نظر کردن از چه ویژگی های دیگری هستید. پس بهترین کیبورد قابل حمل برای شما واقعاً به این بستگی دارد که کدام ویژگی برای شما مهمتر است و کدام یک نه.

اهداف موسیقی شما چیست؟

به هر طریقی که نگاه کنید، یک کیبورد یک درجه نسبت به پیانوی آکوستیک، یا حتی یک پیانوی دیجیتال کم ارزش تر است. مگر اینکه مبتدی باشید و بخواهید قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه پیانو ساز مناسب شما هست یا خیر، آن را امتحان کنید. کیبورد همیشه یک ساز ایده آل نیست. برای یک پیانیست کلاسیک ، یک کیبورد 25 یا 49 کلید با کلیدهای بدون وزن و بدون حساسیت به لمس ، با وجود قابل حمل بودن ، چندان کاربرد ندارد. هرچند ممکن است یک نوازنده موسیقی پاپ به اندازه کافی خوب باشد که بتواند با آن بنوازد.

تعداد کلیدها، اندازه کیبورد را تعیین می کند

یک کیبورد می تواند 25 تا 88 کلید داشته باشد. تعداد کلیدهای کیبورد نشانگر عرض، حجم و وزن آن است. هرچه کیبورد گسترده تر باشد، سنگین تر، بزرگتر و کمتر قابل حمل است. این یکی از اولین مبادلاتی است که باید هنگام خرید یک کیبورد قابل حمل با آن درگیر شوید. با این حال، اگر به دنبال یک کیبورد با عملکرد قابل قبول و کیفیت صدا هستید ، کیبوردهای 49 کلید احتمالاً باید کمترین سطح باشند. یک ساز کیبورد با 49 کلید ارزان است و قابلیت حمل بسیار خوبی دارد، اما شما بسیاری از ویژگی های بهتر را قربانی خواهید کرد و بسیاری از ویژگی هایی که دریافت می کنید احتمالاً بی کیفیت خواهند بود. همانطور که مشخص کردیم ، یک کیبورد عریض تر یک کیبورد سنگین تر را نشان می دهد. اما بعد دیگری نیز دارد. بهترین کیبوردها دارای کلیدهای وزن دار(به اصطلاح سنگین) ساخته شده برای تقلید از احساس یک پیانوی آکوستیک هستند. این به پیانیست های کلاسیک با ساز کیبورد نشان می دهد که عملکرد آن خیلی متفاوت از پیانوی آکوستیک واقعی نیست. اما این وزن اضافی روی کلیدها پوند بیشتری به وزن کلی کیبورد اضافه می کند. اگر کلیدهای وزن دار ویژگی ای نیست که بتوانید از آن چشم پوشی کنید، باید با یک کیبورد سنگین تر درگیر شوید.

کیبورد قابل حمل در آموزشگاه موسیقی قرچک

صداها و چندصدایی (پلی فونی)

انتظار کیفیت صدای آکوستیک از یک کیبورد 49 کلیدی منطقی نیست. اما یک کیبورد با صدای ضعیف و چندصدایی با نت کم، موسیقی ای یکنواخت تولید می کند. شما و هر کسی که به آن گوش می دهید خسته خواهید شد. مطمئناً شما مجبورید به چندصدایی امتیاز دهید. با این حال ، بیشتر کیبوردها با انتخاب بسیار گسترده ای از صدا، آهنگ و ریتم ارائه می شوند. کیفیت صداها چیزی است که باید به آن توجه داشته باشید، قطعا صدایی که از مدل های ارزان تر می آید خیلی عالی نیست.

آیا کیبورد به باتری نیاز دارد؟

این یک فرض منصفانه است که فردی که برای خرید یک کیبورد قابل حمل بیرون می رود زیاد در فضای باز سفر میکند و می نوازد. این بدان معنی است که آنها همیشه یک منبع تغذیه در دسترس ندارند. منطقی است که آنها احتمالاً کیبوردی می خواهند که به اصطلاح باتری خور باشد. تصمیم بگیرید که این ویژگی را می خواهید یا نه. زیرا همه کیبوردهای قابل حمل برای گرفتن باتری طراحی نشده اند. شما همیشه می توانید یک باتری را به عنوان یک راه حل به یک اینورتر (معکوس کننده) متصل کنید. اما این نیز به معنای هزینه اضافی است.

بررسی بهترین کیبورد قابل حمل با آموزشگاه موسیقی جاوید درقرچک

در ادامه متوجه خواهید شد که ما کیبورد قابل حمل با کمتر از 61 کلید را در نظر نگرفته ایم. برای قابلیت حمل واقعی، صدای مناسب و قابلیت نوازندگی، بهتر است به محدوده 61 و 73 کلید پایبند باشید. کیبورد 88 کلیدی معمولاً بسیار سنگین خواهد بود و تقریباً همیشه به درستی به عنوان پیانوی دیجیتال به فروش می رسد. هر چیزی که کمتر از 61 کلید داشته باشد ، اگرچه کاملاً قابل حمل است، اما معمولاً بی کیفیت خواهد بود، دارای کلیدهای بدون وزن است و از حساسیت لمسی برخوردار نیست. این کیبوردها ارزان هستند و ممکن است کودک خردسال شما آنها را تحریک کننده و به اندازه کافی سرگرم کننده بداند. اما هنرجویان بالغ و مبتدی باید از کنار آنها گذشته و چیزی را انتخاب کنند که آنها را به چالش بکشد و تجربه یادگیری آنها را غنی کند.

 

کیبورد بزرگ و قابل حمل : Yamaha YPG-235 76-Key

یاماها بزرگترین برند در پیانوی دیجیتال و کیبورد است و از شهرت بالایی در ساخت پیانوهای با کیفیت بالا برخوردار است. اگر سازنده سازی وجود داشته باشد که کاملاً مطابق با نیازهای نوازندگان، پیانو داشته باشد، آن یاماها خواهد بود. این برند با تولید کیبورد برای تمام سطح مهارت و بودجه، این آگاهی را نشان داده است. Yamaha YPG-235 یکی از کیبوردهای گسترده Yamaha است.

 

لیست مزایا و معایب

برای طیف وسیعی از ویژگی هایی که دارد قیمت گذاری شده است.

با وزن 26 پوند ، کیبورد قابلیت حمل و نقل مناسبی دارد.

کلیدهای سبک پیانو با لمس نرم درجه بندی شده که نواختن رساتر را امکان پذیر می کند

پیانوی دیجیتال به لحاط تعداد کلید، کامل نیست، اما با 76 کلید نزدیکترین مورد است

همراه با مجموعه آموزشی یاماها ، که هنرجویان آن را بسیار مفید می یابند

کتابخانه بزرگ صداها، سبک ها و آهنگ های از پیش تنظیم شده، و همچنین قابلیت ضبط داخلی

دارای یک پایه است که بسیار مناسب است

یک جک هدفون بزرگتر به سبک یکپارچه ، برای اتصال هدفون های با کیفیت بهتر ممکن است به آداپتور نیاز داشته باشید

کلیدها وزن ندارند ، که ممکن است یک معامله برای افرادی باشد که به نواختن پیانوی آکوستیک عادت دارند

بسیاری از خریداران از ارسال کیبورد بدون آداپتور برق شکایت کرده اند

کیبورد قابل حمل

کیبورد قابل حمل Casio CTK2400 PPK 61-Key

کاسیو بیش از حد خود را به عنوان سازنده آلات موسیقی با کیفیت ثابت کرده است. بنابراین جای تعجب نیست که یکی از کیبوردهای آن باید به طور مرتب در لیست بهترین کیبورد قابل حمل قرار بگیرد. جالب است که هیچ یک از کیبوردهای قابل حمل آن بیش از 61 کلید ندارند. Casio CTK 2400 وزنی معادل 19.5 پوند دارد که به طور چشمگیری سبک است. این کیبورد هیچ ویژگی برجسته ای ندارد اما برای مبتدیان به خصوص با سیستم یادگیری Step-Up یکپارچه ، گزینه خوبی است.

 

لیست مزایا و معایب

700 صدای داخلی ، از جمله 15 صدای پیانو

لمس حساسیت ، که یک ضرورت مطلق برای نوازندگان پیانو است

چندصدایی 48

کلیدها عملکرد خوبی دارند و نسبتاً خوب از یک پیانوی آکوستیک واقعی تقلید می کنند

یک عملکرد نمونه گیری بصری، یک میکروفون داخلی و 400 تن صدا برای انتخاب

یک پایه استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع

جک هدفون و هدفون برای نواختن در اواخر شب

می تواند با باتری کار کند، که هنگام نواختن در فضای باز راحت است

قابلیت تقسیم کیبورد وجود ندارد، این ویژگی برای مبتدیان مفید است

صدای پیانوی بزرگ خیلی معتبر به نظر نمی رسد

بلندگوها حتی در میزان صدای کامل به اندازه کافی بلند نیستند

رابط کاربری ابتدایی است ، دارای صفحه نمایش LCD کسل کننده و خواندن حروف در آن سخت است

کیبورد قابل حمل

کیبورد قابل حمل Yamaha PSR E253

از آنجا که یک محصول یاماها است ، کیفیت این کیبورد به طور قابل پیش بینی خوب است. همچنین بسیار سبک است. یاماها PSR E253 با طراحی کم حجم خود از قابلیت حمل بسیار خوبی برخوردار است. اما با توجه به اینکه کیبورد سطح ابتدایی یک برند است، جذابیتی ندارد و کارهایی که کیبوردهای دیگر در سطح آن انجام نمی دهند را انجام نمی دهد. همچنان این کیبورد فروش نسبتاً خوبی داشته است و بررسی های مثبت آن توسط خریداران نشان می دهد که این ساز آیا کیبورد به باتری نیاز دارد؟

این یک فرض منصفانه است که فردی که برای خرید یک کیبورد قابل حمل بیرون می رود زیاد در فضای باز سفر میکند و می نوازد. این بدان معنی است که آنها همیشه یک منبع تغذیه در دسترس ندارند. منطقی است که آنها احتمالاً کیبوردی می خواهند که به اصطلاح باتری خور باشد. تصمیم بگیرید که این ویژگی را می خواهید یا نه. زیرا همه کیبوردهای قابل حمل برای گرفتن باتری طراحی نشده اند. شما همیشه می توانید یک باتری را به عنوان یک راه حل به یک اینورتر (معکوس کننده) متصل کنید. اما این نیز به معنای هزینه اضافی است.

بررسی بهترین کیبورد قابل حمل با آموزشگاه موسیقی جاوید درقرچک

در ادامه متوجه خواهید شد که ما کیبورد قابل حمل با کمتر از 61 کلید را در نظر نگرفته ایم. برای قابلیت حمل واقعی، صدای مناسب و قابلیت نوازندگی، بهتر است به محدوده 61 و 73 کلید پایبند باشید. کیبورد 88 کلیدی معمولاً بسیار سنگین خواهد بود و تقریباً همیشه به درستی به عنوان پیانوی دیجیتال به فروش می رسد. هر چیزی که کمتر از 61 کلید داشته باشد ، اگرچه کاملاً قابل حمل است، اما معمولاً بی کیفیت خواهد بود، دارای کلیدهای بدون وزن است و از حساسیت لمسی برخوردار نیست. این کیبوردها ارزان هستند و ممکن است کودک خردسال شما آنها را تحریک کننده و به اندازه کافی سرگرم کننده بداند. اما هنرجویان بالغ و مبتدی باید از کنار آنها گذشته و چیزی را انتخاب کنند که آنها را به چالش بکشد و تجربه یادگیری آنها را غنی کند.

 

کیبورد بزرگ و قابل حمل : Yamaha YPG-235 76-Key

یاماها بزرگترین برند در پیانوی دیجیتال و کیبورد است و از شهرت بالایی در ساخت پیانوهای با کیفیت بالا برخوردار است. اگر سازنده سازی وجود داشته باشد که کاملاً مطابق با نیازهای نوازندگان، پیانو داشته باشد، آن یاماها خواهد بود. این برند با تولید کیبورد برای تمام سطح مهارت و بودجه، این آگاهی را نشان داده است. Yamaha YPG-235 یکی از کیبوردهای گسترده Yamaha است.

 

لیست مزایا و معایب

برای طیف وسیعی از ویژگی هایی که دارد قیمت گذاری شده است.

با وزن 26 پوند ، کیبورد قابلیت حمل و نقل مناسبی دارد.

کلیدهای سبک پیانو با لمس نرم درجه بندی شده که نواختن رساتر را امکان پذیر می کند

پیانوی دیجیتال به لحاط تعداد کلید، کامل نیست، اما با 76 کلید نزدیکترین مورد است

همراه با مجموعه آموزشی یاماها ، که هنرجویان آن را بسیار مفید می یابند

کتابخانه بزرگ صداها، سبک ها و آهنگ های از پیش تنظیم شده، و همچنین قابلیت ضبط داخلی

دارای یک پایه است که بسیار مناسب است

یک جک هدفون بزرگتر به سبک یکپارچه ، برای اتصال هدفون های با کیفیت بهتر ممکن است به آداپتور نیاز داشته باشید

کلیدها وزن ندارند ، که ممکن است یک معامله برای افرادی باشد که به نواختن پیانوی آکوستیک عادت دارند

بسیاری از خریداران از ارسال کیبورد بدون آداپتور برق شکایت کرده اند

کیبورد قابل حمل

کیبورد قابل حمل Casio CTK2400 PPK 61-Key

کاسیو بیش از حد خود را به عنوان سازنده آلات موسیقی با کیفیت ثابت کرده است. بنابراین جای تعجب نیست که یکی از کیبوردهای آن باید به طور مرتب در لیست بهترین کیبورد قابل حمل قرار بگیرد. جالب است که هیچ یک از کیبوردهای قابل حمل آن بیش از 61 کلید ندارند. Casio CTK 2400 وزنی معادل 19.5 پوند دارد که به طور چشمگیری سبک است. این کیبورد هیچ ویژگی برجسته ای ندارد اما برای مبتدیان به خصوص با سیستم یادگیری Step-Up یکپارچه ، گزینه خوبی است.

 

لیست مزایا و معایب

700 صدای داخلی ، از جمله 15 صدای پیانو

لمس حساسیت ، که یک ضرورت مطلق برای نوازندگان پیانو است

چندصدایی 48

کلیدها عملکرد خوبی دارند و نسبتاً خوب از یک پیانوی آکوستیک واقعی تقلید می کنند

یک عملکرد نمونه گیری بصری، یک میکروفون داخلی و 400 تن صدا برای انتخاب

یک پایه استیل با قابلیت تنظیم ارتفاع

جک هدفون و هدفون برای نواختن در اواخر شب

می تواند با باتری کار کند، که هنگام نواختن در فضای باز راحت است

قابلیت تقسیم کیبورد وجود ندارد، این ویژگی برای مبتدیان مفید است

صدای پیانوی بزرگ خیلی معتبر به نظر نمی رسد

بلندگوها حتی در میزان صدای کامل به اندازه کافی بلند نیستند

رابط کاربری ابتدایی است ، دارای صفحه نمایش LCD کسل کننده و خواندن حروف در آن سخت است

کیبورد قابل حمل

کیبورد قابل حمل Yamaha PSR E253

از آنجا که یک محصول یاماها است ، کیفیت این کیبورد به طور قابل پیش بینی خوب است. همچنین بسیار سبک است. یاماها PSR E253 با طراحی کم حجم خود از قابلیت حمل بسیار خوبی برخوردار است. اما با توجه به اینکه کیبورد سطح ابتدایی یک برند است، جذابیتی ندارد و کارهایی که کیبوردهای دیگر در سطح آن انجام نمی دهند را انجام نمی دهد. همچنان این کیبورد فروش نسبتاً خوبی داشته است و بررسی های مثبت آن توسط خریداران نشان می دهد که این ساز آنچه را که وعده داده بود انجام می دهد.آنچه را که وعده داده بود انجام می دهد.

اینکه فشار مالی خاصی وارد نمی کندبه این معنی است که ارزش عادلانه ای نیز دارد پیانیست های مبتدی و نوازندگان سرگرمی برای یادگیری و تمرین با آنها به اندازه کافی خوب هستند همانطور که گفته شد ، کیبورد با تنها 61 کلید و عدم حساسیت به لمس جایگزین مناسبی برای پیانوی آکوستیک نیست

لیست مزایا و معایب

385 صدا ، از جمله پیانو ، گیتار و درام

مجموعه آموزشی یاماها، با یک برنامه درس 9 مرحله ای برای مبتدیان

سبک های همراه، که صداهای پشتیبان را برای عملکردهای غنی تر فراهم می کند

جک AUX IN که به شما امکان می دهد MP3 player خود را متصل کرده و از طریق بلندگوهای کیبورد موسیقی خود را پخش کنید

قابلیت تقسیم کیبورد ، که باعث می شود جمع شدن (jam) یا تمرین با یک شریک آسان باشد

جک هدفون به بی صدا کردن بلندگوها و نواختن کمک می کند بدون اینکه همسایه هایتان را با سر و صدا اذیت کنید

دارای پایه است اما مونتاژ آن بی کیفیت و مشکل است

به سرعت حساس نیست ، به این معنی که در آموزش تکنیک شما برای پیانو آکوستیک کمکی نخواهد کرد

می توانید با بلندگوهای با کیفیت بهتر این کار را انجام دهید

کیبورد قابل حمل

کیبورد کاری Casio WK 6600 76-Key

واضح است که قابل حمل ترین کیبورد موجود نیست. وزن 24 پوند، پنج یا شش پوند سنگین تر از آن است که اکثر افراد آن را برای قابل حمل بودن مناسب بداننداما برای تهیه یک کیبورد 76 کلیده با سطح کیفیت و قیمت Casio WK 6600 تلاش خواهید کرد مسلماً ، این ساز کیفیت پیانوی آکوستیک را ندارد و اگر تمام آنچه که قبلاً نواخته اید یک بازی بزرگ Steinway باشد عملکرد کمی متوسط به نظر می رسد. اگر قصد خرید یک ساز کیبورد 76 کلیده با کلیدهای وزن دار و وزن خالص کمتر از 24 پوند را دارید نیازمند تلاش طولانی تری خواهد بود

لیست مزایا و معایب

48 صدای چندصدایی نت، که یک صدای پویا قابل قبول را تضمین می کند

برای یک تجربه نوازندگی بیشترکلیدهای حساس به سبک پیانو را لمس کنید

700 تن صدا جلوه های دیجیتالی210 ریتم ویرایشگر ریتم و 16 ترتیب سنج آهنگ که کافی است تا حواس خلاقیتان را تحریک کنید

همراه با باتری های قابل شارژ مناسب برای زمان هایی که به برق دسترسی ندارید

قابلیت ضبط چند آهنگ

اسلات کارت SD و سازگاری USB / MIDI بنابراین می توانید کامپیوتر و سایر لوازم جانبی خود را متصل کنید

کلیدهای مشکی کمی باریک هستند که ممکن است برای افرادی که انگشتان بزرگی دارند مشکل ساز شود

جک هدفون یک سوراخ بزرگ به سبک قدیمی است که مناسب هدفون های مدرن نیست

برای کنترل رزونانس با پدال بهتر کار می کردید

کیبورد قابل حمل

کیبورد نیمه سنگین Nord Electro 5D 73-Key

کیبوردهایی که تاکنون بررسی کرده ایم همگی کاملاً ارزان قیمت هستند. این بدان معنی است که آنها هیچ ویژگی خاصی ندارند. همچنین آنها از نظر زیبایی شناسی نیز مشخصه ی خاصی ندارند. اما می دانیم انگیزه همه خریداران کیبورد، به علت قیمت پایین آنها نیست. بله، آنها قابلیت حمل خواهند داشت اما اگر آنها بتوانند چیزی با کیفیت و با ویژگی های متناسب پیدا کنند ، ممکن است آماده پرداخت هزینه بالایی نیز باشند. کیبورد نیازی به صدای آکوستیک و عملکرد آن را ندارد. در واقع برخی از هنرمندان الکترونیکی ممکن است اهمیت زیادی برای همه اینها قائل نباشند

لیست مزایا و معایب

با وزن 20.3 پوند ، کیبورد سبک و قابل شستشو است

61 کلید سبک وزن به سبک پیانو با عملکردی مناسب که می تواند به آموزش تکنیک های پیانو آکوستیک شما کمک کند

یک رابط کاربر پسند با صفحه نمایش بزرگ LED

6 نقطه تقسیم شده با LED نشان داده شده که اگر گاهی با پارتنر می نوازید مفید هستند

بزرگی 1 گیگ کتابخانه آهنگ پیانو و 256 مگابایت نمونه آهنگ

یک صفحه کلید واقعاً خارق العاده

حتی با قیمت 2.200 دلار که از نظر Nord ارزان است ، هنوز هم بسیار گران محسوب می شود

کیبورد قابل حمل

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام کیبورد قابل حمل بهترین است آسان نیست. آنها به وضوح ساخته نشده اند تا بهترین ویژگی ها را داشته باشند. یاماها همیشه بهترین صداهای پیانو را به شما ارائه می دهداما به نظر می رسد آنها کیبوردی ندارند که به اندازه کافی قابل حمل باشد و از ویژگی های جذاب تری برخوردار باشد. کیبوردهای آنها از عملکرد خوبی برخوردار هستند اما به نظر می رسد که آنها بیشتر به ساخت کیبوردهای ارزان قیمت اهمیت می دهنداز جمله فقط ویژگی های اساسی و استفاده از لوازم جانبی و ارزان قیمت است

Nord Electro 5D یک کیبورد با کیفیت، غنی از ویژگی، قابل حمل و به طور معمول زیبا به نظر می رسد که اجرا با آن رویایی است این یک گزینه وسوسه انگیز می باشد اما با بیش از 2500 دلار ، شاید برای یک ساز کیبورد قیمت بسیار بالایی باشد. اما کیبورد Casio WK 6600 تعادل مناسبی بین عملکرد اصلی ویژگی ها ، کیفیت صدا و قابلیت حمل دارد.

اگر شماهم به دنبال کیبورد مناسب هستید به آموزشگاه موسیقی در قرچک سری بزنید

با قیمت حدود 300 دلار نیز یک گزینه نسبتاً ارزان است. ممکن است شما آن را برای یک کنسرت بزرگ در فضای باز انتخاب نکنید ، اما می تواند برای یک مراسم کلیسا و کنسرت های کوچک به اندازه کافی خوب باشد.

 

کیبوردهای قابل حمل به معنای کامل بودن ساز نیستند

منصفانه است که بگوییم انگیزه بسیاری از تولیدکنندگان این ساز برای تولید کیبورد قابل حمل ، کیفیت واقعی نیست. شاید هوش بازار خودشان به آنها اطلاع دهد که بازار سودآوری برای کیبوردهای درجه یک قابل حمل وجود ندارد. از این گذشته ، اکثر آنها دارای چندین کیبورد دیجیتالی هستند که قبلاً با قیمت و کیفیت متوسط یا کیبورد قابل حمل با کیفیت بالا به فروش رسیده اند. اگر کیبورد بهتری می خواهید، سازندگان تصمیم گرفته اند که شما باید چند صد دلار اضافه کنید و به جای آن یک پیانوی دیجیتال تهیه کنید. این گزینه قابلیت حمل کمتری خواهد داشت، اما هنوز هم یک نسخه جدید است.

همانطور که گفته شد تعداد بسیار زیادی از کیبورد ها در بازار وجود دارند که شما قبل از‌تهیه باید راجب آن ساز اطلاعاتی داشته باشید اگر میخواهید یه ساز مناسب با قیمت عالی و کیفیت بالا داشته باشید فقط کافیه به آموزشگاه موسیقی جاوید در قرچک سری بزنید تا کارشناسان موسیقی شمارا راهنمایی کنند توجه کنید که هرگونه ساز و راهنمایی درمورد خرید آلات موسیقی نیاز داشتید کارشناسان در آموزشگاه موسیقی در قرچک هستند تا شمارا در این‌امر راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

پشتیبانی
ارسال به واتسآپ
02136121986
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader